بحث زیادی بر سر اینکه بالاخره نام نهایی اندروید L چه خواهد بود وجود داشت، کیک لیمویی (Lemon Meringue) یا حتی شیرین بیان (Licorice)، از جمله نام های احتمالی بود. تا اینکه دیروز انتظارها به سر رسید و خوشبختانه گوگل، درمیان اسامی دیگر لالی پاپ (آب نبات چوبی) را انتخاب نمود، در این مقاله، تفاوت های نسخه ی پیشین اندروید یعنی کیت کت (۴.۴) و نسخه ی جدید، یعنی لالی پاپ (۵.۰) را بررسی می کنیم.


مشاهده: 29 | گروه: اخبار فناوری | صفحه: مقالات نرم افزارهای کامپیوتری

این روزها هر کسی درایو USB خود را همه جا همراه دارد که بر روی آن مقدار زیادی فضای آزاد وجود دارد. شما می‌توانید از این حافظه‌های فلش USB خود استفاده مفیدتری بکنید و نرم‌افزار‌های کاربردی و قابل حملی را بر روی آن‌ نگهداری کنید. در ادامه قصد داریم ۱۵ نرم‌افزار قابل حمل و بدرد بخور را برای کاربران ویندوز معرفی کنیم.


مشاهده: 63 | گروه: اخبار فناوری | صفحه: اخبار فناوری

گوگل ناو دستیار صوتی ابزار‌های اندرویدی است که گوگل آن را شدیدا با بخش جستجوی خود ادغام کرده است. در دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل اندروید شما می‌توانید از دستیار شخصی گوگل برای انجام جستجو، تنظیم کردن قرار ملاقات، یادآوری یک روز خاص و مواردی بسیار بیشتر استفاده کنید. اما در این مطلب قصد داریم ۲۰ مورد از کار‌هایی که گوگل ناو می‌تواند انجام دهد و شما کاربران اندروید باید از آن اطلاع داشته باشید را ذکر کنیم.


مشاهده: 109 | گروه: اخبار فناوری | صفحه: پروژه های انجام شده

تعاونی شناورهای تندروی بندر با همکاری شرکت فناوری اطلاعات جنوب تحت نظارت اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر بندرعباس،جهت رفاه حال مسافرین محترم سفرهای دریایی اقدام به راه اندازی سامانه هوشمند صدور بلیت سفرهای دریایی نموده است.


مشاهده: 79 | گروه: اخبار فناوری | صفحه: اخبار فناوری

ایسوس نام آشنایی در بسیاری از زمینه هاست . از تولید پردازنده های PC های اداری و خانگی تا تولید لپ تاپ و انواع تبلت و همچنین تجهیزات شبکه و بسیاری از گجت های دیگر . این کمپانی همواره سعی داشته در اکثر حوزه های فناوری اطلاعات پیشگام و یکی از نو آوران این صنعت باشد. اخیرا این کمپانی دست به معرفی یک روتر چهار آنتنه بدون نقطه ی کور و همچنین پوشش بسیار وسیع زده است .


  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ...   
24 بازدید امروز
1157 بازدید ماه
7590 بازدید  سال
25096 کل بازدید
0 بازدید شما
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت فناوری اطلاعات جنوب می باشد. انتشار مطالب وب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Online:14 54.196.168.236 Ver 4.5.0.6