خدمات شرکت فناوری اطلاعات جنوب

مشاوره پروژه های فناوری اطلاعات

به دید ما مشاوره مهم ترین و اولین گام برای توسعه پروژه های اتوماسیون نرم افزاری و سخت افزاری است

شرکت فناوری اطلاعات جنوب با بیش از 10 سال سابقه موفق در طراحی و توسعه و پیاده سازی پروژه های فناوری اطلاعات و ارتباطات حاضر به همکاری در قالب قراداد های مشاوره و نظارت بر اجرا و بهره برداری پروژه های توسعه اتوماسیون نرم افزاری و سخت افزاری با سازمانهای و شرکت های دولتی و خصوصی است.

فرم درخواست مشاوره

توسعه نرم افزار سفارشی تحت وب

با در نظر گرفتن رشد روز افزون وب و زیر ساخت های شبکه، بهترین چهارچوب برای توسعه و تولید نرم افزار قابل دسترسی همزمان و موازی توسط چندین اپراتور، نرم افزارهای تحت وب هستند

شرکت فناوری اطلاعات جنوب برای توسعه پروژهای سفارشی نرم افزار تحت وب از آخرین تکنولوژی شرکت مایکروسافت جهت این منظور استفاده می کند. تمامی محصولات تولید شده در بستری امن و سرعتی بالا با استفاده از کمترین پهنای باند شبکه و با توجه به بکارگیری قالب های رابط کاربری responsive علاوه بر قابل استفاده بودن در کامپیوترهای رومیزی و لپ تاپ برای تبلت و موبایل نیز قابل استفاده است.

فرم سفارش نرم افزار تحت وب

توسعه نرم افزار سفارشی ویندوز

بدون شک سیستم عامل ویندوز شرکت مایکروسافت محبوب ترین سیستم عامل جهان است و بیش از 80 درصد سهم سیستم عامل های جهان را در اختیار دارد. شرکت فناوری اطلاعات جنوب با استفاده از آخرین نگارش Visual Studio با استفاده از متد RUP اقدام به تولید و توسعه نرم افزارهای تحت ویندوز می نماید.

شرکت فناوری اطلاعات جنوب برای توسعه پروژهای سفارشی نرم افزار تحت بستر ویندوز از آخرین تکنولوژی شرکت مایکروسافت استفاده می کند. تمامی محصولات تولید شده در بستری امن و سرعتی بالا قابل اجرا بر روی آخرین نگارش از ویندوز هستند. این نرم افزارها می توانند بصورت یک سیستم واحد و یا تحت معماری کلاینت-سرور در اختیار کاربران قرار گیرند. فناوری اطلاعات جنوب برای توسعه رابط کاربری این پروژه ها از WPF استفاده می کند.

فرم سفارش نرم افزار تحت ویندوز

توسعه نرم افزار سفارشی موبایل

گوشی های تلفن همراه امروزه جز جدایی ناپذیر زندگی مدرن هستند بنابراین اپلیکیشن های موبایل بستری مناسب برای برقراری ارتباط و ارسال دریافت داده ها با حجم بسیار بالایی از کاربران بدون محدودیت جغرافیایی را فراهم می آورند. شرکت فناوری اطلاعات جنوب با استفاده از ابزار قدرتمند Google Android Studio شرکت گوگل نرم افزارهای موبایل را تحت سیستم عامل اندروید توسعه می دهد.

طراحی نرم افزار موبایل با توجه به ماهیت آن پروژه دشواری است و نیاز به تحلیل و مکانیزم دریافت بازخودر کاربران داشته و باید بصورت دائمی در جریان بروزرسانی قرار گیرد. شرکت فناوری اطلاعات جنوب با بهرگیری تجربه چندین ساله در این حوزه و توسعه پروژه های نرم افزار موبایل در دامنه گسترده مانند اپلیکیش موبایل بندر24 اقدام به توسعه و اجرای این پروژه ها می نماید.

فرم سفارش نرم افزار موبایل

خدمات تامین محتوا

حضور بی وقفه و هدف مند در شبکه های اجتماعی و کاهش فاصله مشتری تا بازار هدف از خصوصیات بارز تجارتی موفق است.

شرکت فناوری اطلاعات جنوب با شناسایی فرصت ها و بهره گیری از تجربه و دانش کارشناسان خود اقدام به راه اندازی خدمت جدید در قالب "خدمات تامین محتوا" نموده است. سازمان های دولتی و خصوصی می توانند برای تامین مطالب وب سایت و یا شبکه های اجتماعی خود از این خدمت استفاده نمایند. برای هر چه بهتر ارائه این خدمات شرکت فناوری اطلاعات جنوب اقدام به تولید ابزارهای اختصاصی تامین محتوا در این زمینه نموده است که بارزترین آن سامانه تامین محتوای خودکار تلگرام است.

فرم سفارش خدمات تامین محتوا

مقالات آموزشی

تولید و انتقال دانش و آموزش های کاربری و ترفند های استفاده از ابزارهای نرم افزاری و سخت افزاری رمز موفقیت سازمان های بزرگ و کوچک است

مقالات آموزشی شرکت فناوری اطلاعات جنوب به کاربران و مشترکین خدمات در شناخت هر چه بهتر روش های استفاده از ابزارهای مناسب و بکارگیری آنها در زمان مناسب کمک می کند. برای مشاهده مقالات آموزشی گزینه ی زیر را انتخاب نمایید.

مقالات آموزشی